مرجع تخصصی خودرو های اروندی

 

مک لارن به تغییر ساختار فکر می کند

گروه بین الملل: در حالی که ابرخودروها مدام قدرتمندتر می شوند، مک لارن در پی بهره گیری از ساختار چهار چرخ فعال است.

ابرخودروی 720S تازه رونمایی شده این خودروساز بریتانیایی دارای قدرت 710 اسب بخار از موتور 3.8 لیتری تواین توربوشارژ V8 خود است که تنها به چرخ های عقب منتقل می شود. به گفته مدیرعامل مک لارن، Mike Flewitt در صورتی که بخواهیم قابلیت رانندگی در این خودرو حفظ شود هرگونه افزایش قدرت به همراه ساختار چهار چرخ فعال یک ضرورت خواهد بود.

Flewitt گفت: ""ما هنوز به این مرحله نرسیده ایم اما من اعلام می کنم که به این محدودیت نزدیک می شویم. فعلا برنامه ای برای ساختار چهار چرخ فعال نداریم اما می دانیم که روزی باید وارد این بخش شویم."

البته یک مک لارن چهار چرخ فعال از سیستم چهار چرخ فعال معمولی بهره نخواهد برد. Flewitt اظهار داشت این خودروساز در پی استفاده از یک موتور برقی برای تامین نیروی محور جلو است که کنترل بهتری در زمینه توزیع نیرو ایجاد می کند. وی هم چنین اظهار داشت این سیستم هیبریدی انعطاف پذیر خواهد بود و احتمالا در چندین خودرو در سبد محصولات مک لارن به کار می رود.

و در آخر، Flewitt اعلام کرد که مک لارن یک روز subframe عقب خود را حذف کرده و موتور را مستقیما در ساختار کربنی خودرو تعبیه می کند. اگر مک لارن بتواند subframe خود را حذف کند می تواند کاهش وزن قابل توجهی را در خودروهای داشته باشد که معمولا سازنده های ابرخودروها در پی آن هستند.


ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: چهار شنبه 21 تیر 1396     بازدید ها: 135     دسته: اخبار خودروی خارجی     
منبع : خبرخودرو
1:
 

 
             

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رادرایانه  می باشد.

   
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه