مرجع تخصصی خودرو های اروندی

 

به روز رسانی فولکس واگن گلف SV

گروه بین الملل: فولکس واگن نسخه ای به روز شده از گلف SV را قبل از رونمایی رسمی آن در نمایشگاه خودروی فرانکفورت معرفی کرد.

این مینی MPV به مجموعه ای از به روز رسانی ها برای مدل 2018 مجهز می شود و به دیگر مدل های تازه اصلاح شده گلف می پیوندد.

تغییرات بدنه این خودرو اندک هستند اما گلف SV اکنون از سپرهای جلو و عقب اصلاح شده، جلوپنجره ارتقا یافته، چراغ های جلوی LED در نسخه های ممتاز و چراغ های عقب LED بهره می برد. رنگ بدنه جدید قرمز کرن بری و طیف جدیدی از رینگ های آلیاژی تغییرات بدنه این خودرو را کامل می کنند.

در کابین این خودرو روکش ها و مواد جدیدی به منظور ارتقای کیفیت ظاهری آن تعبیه شده است اما مهم ترین تغییر آن معرفی سیستم ناوبری جدید Discover Pro است. نمایشگر لمسی 9.25 اینچی این سیستم دارای دکمههای لمسی در زیر آن به همراه تکنولوژی هایی همچون کنترل حرکتی و قابلیت اتصال تلفن همراه پیشرفته است.

تکنولوژی های ایمنی جدید نیز در گلف SV ارائه می شود که شامل Front Assist با ترمز اضطراری شهری و مانیتور عابرپیاده است. هم چنین کمک Traffic Jam و سیستم کمک پارک به روز شده و کمک کشش نیز در این خودرو ارائه می شود.

هنوز اطلاعات کاملی از موتورهای این خودرو در دسترس نیست اما می دانیم که SV از سه گزینه موتور بنزینی TSI و دو گزینه موتور دیزلی بهره خواهد برد.


ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: چهار شنبه 01 شهریور 1396     بازدید ها: 902     دسته: بررسی خودرو     

 

 
             

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رادرایانه  می باشد.

   
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه