مرجع تخصصی خودرو های اروندی

 

ضرر و زیان 12 هزار دلاری جنرال موتورز روی هر دستگاه اوپل Ampera-E

گروه بین الملل : طی مدت زمان کوتاهی که اوپل Ampera-E در اروپا تحت مالکیت جنرال موتورز به فروش می رسید، طبق گزارش ها این خودروساز آمریکایی روی هر دستگاه از این خودرو 12 هزار دلار ضرر و زیان می کرده است.

پس از انتشار خبرهایی مبنی بر این که گروه پژو سیتروئن پس از خرید اوپل از جنرال موتورز، یک میلیارد دلار بازپرداخت از این برند آمریکایی درخواست کرده است، خبرگزاری رویترز از هزینه هایی پرده برداشته است که جنرال موتورز هنگام فروش نسخه اروپایی شورولت بولت تحمل می کرده است.

همان طور که در گزارش Inside EVs آمده، این موضوع اصلا برای پژو سیتروئن خوب نیست. زمانی که دو کمپانی در حال مذاکره بر سر اوپل بودند، پژو سیتروئن این ذهنیت را داشت که اوپل Ampera-E می تواند نقش مهمی در کاهش آلایندگی مدل های خود در اروپا بازی کرده و با قوانین سخت گیرانه آلایندگی اتحادیه اروپایی سازگاری داشته باشد. هرچند، کمپانی اکنون در موقعیتی قرار گرفته که یا باید با ادامه فروش این خودرو ضرر و زیان بالایی را قبول کند، یا این خودرو را از خط تولید خارج و با ریسک عدم سازگاری با استانداردهای آلایندگی اتحادیه اروپا دست و پنجه نرم کند.

روز کاغذ، اوپل Ampera-E تمام آن چه که بتواند آن را به یک خودروی الکتریکی بسیار محبوب کند را داراست. در ماه سپتامبر، دو خبرنگار در آلمان موفق شدند مسافتی معادل 754.9 کیلومتر را با یک بار شارژ با Ampera-E طی کنند، این در حالی است که کمپانی رنج حرکتی این هاچ بک را با یک بار شارژ 520 کیلومتر ذکر کرده است.


ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: شنبه 18 آذر 1396     بازدید ها: 1444     دسته: اخبار خودروی خارجی     

 

 
             

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رادرایانه  می باشد.

   
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه