مرجع تخصصی خودرو های اروندی

 

برنامه اسپایکر برای توقف تولید C8 آیلرون با معرفی سه مدل تولید محدود

گروه بین الملل : اسپایکر در حال آماده شدن برای خداحافظی با C8 آیلرون می باشد و در همین راستا قصد دارد سه مدل تولید محدود از این خودرو با نام LM85 تولید کند.

در طراحی این خودروها از مدل های مسابقه ای کمپانی الهام گرفته خواهد شد و بدنه آن ها آلومینیومی خواهد بود، از دیگر موارد قابل توجه طراحی آن ها می توان به گلگیرهای عریض و دریچه های ورودی هوای آلومینیومی اشاره کرد.

هر مدل این خودرو یک رنگ و طراحی بدنه خاصی خواهد داشت که از اسکادران اسپایکر الهام خواهند گرفت. خودروی اول رنگ بدنه مشکی براق با تزئینات قرمز خواهد داشت، در مدل دوم برعکس مدل اول، رنگ بدنه قرمز و تزئینات به رنگ مشکی براق خواهد بود. سومین و آخرین مدل یک رنگ بدنه مشکی براق با تزئینات طلایی قرار است داشته باشد.

این طراحی خاص داخل کابین نیز ادامه پیدا خواهد کرد و اسپایکر می گوید این خودروها صندلی های چرمی سفارشی به رنگ بدنه خواهند داشت. رانندگان همچنین مواردی مانند درجه های کرونوسوئیس، داشبورد آلومینیومی و یک دسته دنده بزرگ را داخل کابین خواهند یافت.

همه این سه مدل به موتور سوپرشارژر 4.2 لیتری هشت سیلند خورجینی با 521 اسب بخار نیرو و 600 نیوتن متر گشتاور مجهز خواهند شد. این موتور به یک گیربکس 6 دنده اتومات متصل شده که خودرو را قادر می کند تا در 3.7 ثانیه سرعت خود را از صفر به صد افزایش دهد، حداکثر سرعت این خودرو نیز 322 کیلومتر بر ساعت ذکر شده است.

ویکتور مولر، مدیرعامل اسپایکر در این باره می گوید: "تمامی اسپایکرهایی که ما در طول تاریخ ساخته ایم بسیار خاص هستند، ولی سه مدل نهایی اسپایکر C8 آیلرون که خواهیم ساخت اوج هنر سفارشی سازی ما خواهند بود. این مدل ها یک خداحافظی باشکوه از آیلرون و یک قدم ارزشمند در مسیر معرفی نسل سوم اسپایکرها خواهد بود."


ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: شنبه 18 آذر 1396     بازدید ها: 2649     دسته: اخبار خودروی خارجی     

 

 
             

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رادرایانه  می باشد.

   
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه