مرجع تخصصی خودرو های اروندی

 

برنامه تویوتا برای معرفی یک کراس اور ساب کامپکت جدید طی دو تا سه سال آینده

گروه بین الملل : شرکت تویوتا اخیرا کانسپت FT-AC را در نمایشگاه خودروی لس آنجلس رونمایی کرد و یک گزارش جدید می گوید این خودرو پیش نمایشی از یک مدل تولیدی بوده است.

در مصاحبه با مجله موتور آتوریتی، جک هولیس، مدیرعامل تویوتا آمریکای شمالی تایید کرده که کمپانی قصد دارد طی دو تا سه سال آینده یک کراس اور ساب کامپکت جدید رونمایی کند. هولیس در ادامه صحبت های خود گفته این مدل قرار است روی پلت فرم TNGA ساخته شود، همان پلت فرمی که تقریبا تمامی مدل های تویوتا، از سی اچ آر تا پریوس روی آن ساخته شده اند.

تویوتا طی سال های اخیر چندین کانسپت کراس اور را معرفی کرده و هولیس می گوید کانسپت های FT-AC، FT-4X و TJ کروزر همه برای آزمایش شرایط بازار و دریافت بازخوردهای مشتریان طراحی و ساخته شده بودند. وی نگفته کمپانی تمایل دارد در چه مسیری قدم بردارد، ولی تایید کرده که کراس اور جدید یا سیستم دو دیفرانسیل عرضه خواهد شد و قیمت پایه آن از زیر 20 هزار دلار قرار است شروع شود.

اگر شرکت قادر به ارائه چنین قیمتی روی خودرو باشد، این مدل ارزان تر از سی اچ آر خواهد بود که قیمتش از 22 هزار و 500 دلار شروع می شود. این خودرو همچنین مزیت آپشن سیستم دو دیفرانسیل را نیز خواهد داشت که در سی اچ آر خبری از آن نیست.


ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: شنبه 18 آذر 1396     بازدید ها: 1789     دسته: اخبار خودروی خارجی     

 

 
             

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رادرایانه  می باشد.

   
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه