مرجع تخصصی خودرو های اروندی

 

مذاکره فیات کرایسلر و هیوندای برای امضای قرارداد همکاری فنی

گروه بین الملل : شرکت فیات کرایسلر می گوید علاقه مند به امضای یک قرارداد همکاری فنی با هیوندای می باشد.

سرجیو مارکیونه، مدیرعامل فیات کرایسلر در صحبت های خود در مراسم معرفی تیم فرمول یک آلفا رومئو سائوبر گفته که شرکت وی در جست و جوی یک همکاری نزدیک تر با هیوندای می باشد ولی علاقه ای به ادغام ندارد.

وی در بخشی از صحبت های خود می گوید: "ما هم اکنون از هیوندای قطعه می خریم، حال می خواهیم ببینیم آیا می توانیم در بخش های دیگر از جمله توسعه گیربکس و سیستم های هیدروژنی با آن ها به توافق برسیم یا نه."

در عین حال، فیات کرایسلر در حال تحقیق بر روی روش های درآمدزایی دیگر نیز می باشد، از مهم ترین این روش ها می توان به اسپین آف Magneti Marelli اشاره کرد که تولید کننده بزرگ قطعات این برند محسوب می شود. علاوه بر این، به گزارش رویترز، شرکت رباتیک کومائو نیز ممکن است وارد یک همکاری مشترک با فیات کرایسلر شده و قدم در دنیای هوش مصنوعی بگذارد.

مارکیونه در این باره می گوید: "چه این اتفاق به شکل یک اسپین آف رخ دهد یا با فروش بخشی از سهام، یا اگر بتوانیم در طول این پروسه مقداری سرمایه جذب کنیم، تمامی این موارد باید ابتدا در هیئت مدیره مطرح شود و ما هنوز تصمیمی در این باره نگرفته ایم."

خبر احتمال همکاری مشترک فیات کرایسلر و هیوندای ابتدا ماه سپتامبر مطرح شد. در همان زمان، رسانه های کره ای خبر دادند که هیوندای ممکن است فیات کرایسلر را خریداری کند، ولی به نظر نمی رسد این کمپانی واقعا علاقه مند به چنین قراردادی باشد.


ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: شنبه 18 آذر 1396     بازدید ها: 1959     دسته: اخبار خودروی خارجی     

 

 
             

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رادرایانه  می باشد.

   
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه