شنبه 25 آذر 1396
دسته: اخبار خودروی خارجی
کد خبر: 888
زمان: 1396/09/25

معرفی نسخه مخصوص از اشکودا فابیا

گروه بین الملل: شاید اشکودا فابیا در جاده اسپرت ترین محصول این برند نباشد اما در پیست، این خودرو کاملا متفاوت است.

به افتخار موفق ترین سال اشکودا در تاریخ موتوراسپرت و پیروزی فابیا در رقابت جهانی WRC 2، این خودروساز تصمیم گرفته به روز رسانی الهام گرفته از مسابقات را در این هاچ بک اعمال کند.

بدنه این مدل ویژه دارای رنگ سفید نباتی با سقفی مشکی است. رینگ های آلیاژی 17 اینچی Savio نیز در سه رنگ سفید، مشکی یا سبز روشن در این خودرو ارائه می شوند. برچسب های WRC 2 2017 Champion نیز روی بدنه این خودرو دیده می شوند در حالی که تجهیزاتی مازاد نیز در کابین آن تعبیه شده است.

اما همه چیز به این موارد ختم نمی شود. این خودرو با تجهیز به موتور 1.4 لیتری TSI با قدرت 125 اسب بخار سریع ترین مدل فابیا تاکنون است در حالی که مدلی RS نیز به شمار نمی رود. فابیا با گیربکس DSG شتاب صفر تا صد 8.8 ثانیه و بیشینه سرعت 203 کیلومتر بر ساعت دارد.

این موتور قدرتمندتر به سیستم تعلیق اسپرت با ارتفاع کم تر از سطح زمین و کمک فنرهای بهتر مجهز می شود. یک فرمان جدید، صندلی های اسپرت و سیستم اگزوز به روز شده به بهبود عملکرد این خودرو کمک می کنند. تجهیزات استاندارد همچون صندلی های جلوی گرم شونده، دوربین دید پشت، سیستم ناوبری و کنترل دمای Climatronic خودکار همگی در این مدل ارائه می شوند.

تنها 1300 دستگاه از این نسخه مخصوص فابیا تولید خواهد شد که در 21 بازار عرضه می شوند.

معرفی نسخه مخصوص از اشکودا فابیا


{{{block - 31}}}
{{{block - 32}}}
{{{block - 34}}}
طراحی و پیاده سازی: راد وب